توضیحات در مورد کتاب

کتاب شریف احکام سهله در بیان مسائل اعمال حج و عمره بیان شده است خیلی مهم حتما مطالعه شود ، ملاحظه و نظر شود و بر این عمل شود تاکید فراوان ان شاء الله…

از سایر کتب: معاش اهل الاسلام در بیان طریق معاش اهل الاسلام​​​​​ ، مطالعه و دانلود فرمایید….

کتاب احکام سهله در بیان مسائل اعمال حج و عمره

مقدمه مولف

بسم الله الرحمن الرحيم الْحَمدُ لِلَّهِ خَالِقِ البَريَّةِ وَجَاعِل الدين والشريعة الأمر بالحج و العمرة و الصلوة و السّلامُ عَلَى محمد المُصطَفى الذى جاء بِالشَّرِيعَةِ السَّهْلَةَ الموجة السَعادَةِ البشرية وَعَلَى الهِ الَّذِينَ هُمْ خَيْرِ البَرَيَةِ وَاللَّعْنَةَ عَلَى أَعْدائهم شر البرية .

و بعد چنين ميگويد احقر فانے حسین بن نصر الله الموسوی عرب باغی ساکن رضائیه که اعمال حج یکی از ارکان دین مبین اسلام و از اعیان واجبات شرع انور حضرت سيد الانام و از اعلام تکالیف وارده در آیات و احادیث حضرات ائمه علیهم السلام است ،

چنانکه فرموده اند که دین اسلام بنا گردیده است بر پنج چیز اول نماز دوم زکوة سیم روزه چهارم حج پنجم ولایت اهل بیت علیهم السلام و اینمضمون احادیث در کتب اربعه بسیار است هم چنین در جوامع اربعه بی شمار و در حد تواتر است و این فقیر احکام و اعمال حج را در رساله اساس الاسلام في الجمله و بالاجمال بيان کرده ام و بلکه …. مطالعه ادامه مطلب در کتاب احکام سهله ان شا الله ….

تمام مسائل احکام طبق آیات و احادیث : در پیج اینستاگرام مطالعه نمایید و از سوالاتی که در کامنت ها شده مطلع شوید و اگر سوالی داشتید از طریق کامنت و دایرکت اقدام نمایید.

پاسخ به سوالات

در رابطه با احکام این ماده اگر مشکلی یا سوالی دارید از طریق پیج اینستاگرام اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه