توضیحات در مورد کتاب

کتاب ارکان الاسلام ترجمه یک حدیث شریف مبنی بر وصیت های حضرت رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم بر امیرالمومنین علیه السلام میباشد ، اگر شخصی مؤمن بر این حدیث عمل بکند بر او کفایت است …

از سایر کتب: اثناء عشریه در بیان مسائل اختلافی و رفع اختلافات از احکام فروع دین ، مطالعه و دانلود فرمایید….

کتاب ارکان الاسلام وصیت های رسول خدا بر امیرالمومنین علیه السلام

مقدمه مولف

و بعد چنین میگوید احقر فاني حسين بن نصر الله الموسوی عرب باغی که در كتاب فقیه وصیت های حضرت پیغمبر صلی الله علیه و آله را نقل کرده و اغلب اجزای آن را در وسائل و تمام آن را در کتاب وافی روایت کرده اند و آن وصیت ها مشتمل است بر بیان اکثر احکام از حلال و حرام و هرگاه کسی بآنها عمل نماید در اغلب مسائل محتاج بر تقلید نمی شود پس از این جهت این حدیث شریف را حقیر ترجمه نمود، شاید خدمتی بر برادران دینی اسلامی نموده باشد ان شاء الله تعالى .

و این حدیث را مرحوم صدوق بسند صحیح خودش از حضرت صادق علیه السلام و او از اجداد خود از حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام روایت کرده که حضرت رسول الله صلی الله علیه و آله فرموده :

یا علی برای تو يک وصیت مینمایم ، پس آن را تو حفظ بکن و مادامیکه آن را حفظ میکنی در خیر و خوبی خواهی شد …. در کتاب مطالعه فرمایید ….

تمام مسائل احکام طبق آیات و احادیث : در پیج اینستاگرام مطالعه نمایید و از سوالاتی که در کامنت ها شده مطلع شوید و اگر سوالی داشتید از طریق کامنت و دایرکت اقدام نمایید.

پاسخ به سوالات

در رابطه با احکام این ماده اگر مشکلی یا سوالی دارید از طریق پیج اینستاگرام اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه