توضیحات در مورد کتاب

کتاب شریف حقوق الاسلام در مورد حقوق اسلام میباشد که ترجمه یک حدیث صحیح و شریف از امام زین العابدین علیه السلام بوده که یاد گرفتن و عمل کردن بر این حقوق اسلام واجب و لازم بر بشر است …

از سایر کتب: ارکان الاسلام وصیت های رسول خدا صلی الله علیه و آله بر امیرالمومنین علیه السلام ، مطالعه و دانلود فرمایید….

کتاب حقوق الاسلام در مورد حق و حقوق اسلام میباشد

مقدمه مولف

بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله الذی ارشدنى الى ترجمة حقوق الاسلام ، و هدانا إلى التمسك بشريعة سيد الانام ، صلوات الله عليهم في آناء الليالي و الايام ، واللعنة الدائمة على اعدائهم من الان الى يوم القيام .

و بعد از حمد و ثناء چنین میگوید احقر فانی حسین بن نصر الله الموسوى الاروی عرب باغی ، که در شریعت اسلام احادیث بسیار در حقوق مردمان و بلکه حق حیوان وارد شده ، ولكن در يك حديث صحيح اغلب و اكثر حقوق شرع انور اسلام ذکر شده ، و حقیر آن را ترجمه نمود از جهت آسان بودن فهم آن از برای فارسی زبانان ، و آن این است که ؛

اسمعیل بن فضل هاشمی از ابو حمزه ثمالی از حضرت امام زین العابدین علیه السلام روایت کرده که آنحضرت فرمود : حق خداوند اکبر به تو این است که …. در کتاب مطالعه فرمایید ….

تمام مسائل احکام طبق آیات و احادیث : در پیج اینستاگرام مطالعه نمایید و از سوالاتی که در کامنت ها شده مطلع شوید و اگر سوالی داشتید از طریق کامنت و دایرکت اقدام نمایید.

پاسخ به سوالات

در رابطه با احکام این ماده اگر مشکلی یا سوالی دارید از طریق پیج اینستاگرام اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه