توضیحات در مورد کتاب

کتاب نواهی الاسلام نیز از کتاب های مهم دین اسلام ، در مورد نواهی های که در دین اسلام از آنها شده که یکی از صفات شیعیان امیرالمومنین علی علیه السلام دوری و اجتناب از نواهی ها میباشد …

از سایر کتب: آداب الاسلام در بیان مسائل حلال و حرام ، مطالعه و دانلود فرمایید….

کتاب نواهی الاسلام در بیان نواهی های دین مبین اسلام

مقدمه مولف

بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله الذي هدانى الى ترجمة نواهى الاسلام و ارشدنا بالرجوع الى احاديث الواردة فى الاحكام والصلوة والسلام على سيد الانبياء الكرام و علی آله و اولاده الائمة على جميع الانام واللعنة على اعدائهم وظالميهم من الأن الى يوم القيام.

و بعد چنین میگوید احقر فانی حسین ابن نصر الله الموسوى الارومي عرب باغی كه يک حديث صحيح در فقیه مرحوم صدوق و در وافی و وسائل الشيعه و بحار الانور روایت نموده اند و آن حدیث شامل است بر اکثر محرمات و مکروهات شرعیه و از جهت خدمت بر برادران اسلامی آن حدیث را احقر ترجمه نموده و آن اینست که :

شعیب بن واقد از حسین بن زید روایت نموده از حضرت امام جعفر صادق علیه السلام از پدرش و او از پدرانش از حضرت امير المؤمنين صلوات الله عليهم که حضرت رسول صلى الله علیه و آله نهی فرموده از …. در کتاب مطالعه فرمایید ….

تمام مسائل احکام طبق آیات و احادیث : در پیج اینستاگرام مطالعه نمایید و از سوالاتی که در کامنت ها شده مطلع شوید و اگر سوالی داشتید از طریق کامنت و دایرکت اقدام نمایید.

پاسخ به سوالات

در رابطه با احکام این ماده اگر مشکلی یا سوالی دارید از طریق پیج اینستاگرام اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه